O společnosti | Kontakty

This is alternative content.

Hlavní stránka > O společnosti

O společnosti JVP Praha a.s.

JVP Praha a.s. byla založena v roce 1996 jako výrobní společnost zaměřená na zpracování plastů. Od svého vzniku se specializuje především na výrobu plastových dílů pomocí technologie vakuového tváření. Díky stále se zvyšující kvalitě výroby, získala v roce 2003 naše společnost certifikaci: ISO 9001:2008, udělenou organizací TÜV CERT.

Součastnost

Sídlem společnosti je Thámova 21/34, 186 00 Praha 8. JVP Praha a.s. je rozdělena na dva výrobní závody. Hlavní výrobní závod Žďárná, kde je soustředěna veškerá stěžejní výroba z plastů a s ní související další druhotné výroby. Dále výrobní závod Mělčany zaměřen na dřevovýrobu. 

V současné době klientům nabízíme zcela komplexní služby na poli zpracování plastů formou vakuového tváření. Pro tento způsob zpracování plastů si vytváříme vlastní formy, nářadí a přípravky, které jsme schopni nabídnout i jakémukoliv jinému výrobci. Toto nám umožňuje rychlejší zpracování výrobků a větší specifičnost při výrobě. Pracujeme pouze s kvalitími materiály renomovaných značek. Tyto plastové materiály umíme zpracovat od 1 do 12mm tloušťky.

Pro vyztužování plastů používáme nové speciální, patentové technologie. Plastové díly můžeme rovněž kompletovat a dodávat tak již hotové plastové celky. Disponujeme širokou základnou speciálních strojů: lisů, CNC pracovišťl, pracovišť pro kompletaci a lepení. Výroba v naší společnosti probíhá ve dvojsměnném provozu s více než 60 zaměstnanci, jejichž odbornost je každým rokem zvyšována častými školeními a semináři.

O kvalitě a profesionalitě našich služeb svědčí celoroční realizace zakázek pro známé výrobce, který jsou například:  Zetor TRACTORS, Pony - Auto, Walter Mauser, Itab, Riho, Agrikon.

Strategie a budoucnost společnosti

Usilujeme, aby se společnost JVP Praha a.s. stala významným dodavatelem pro automobilový průmysl a to, jak pro tuzemský, tak i pro zahraničním trh. Chceme nadále zlepšovat kvalitu, rychlost a komplexnost nabízených služeb, garantovat zákazníkům jistotu, vyplývající z  profesionálního přístupu a odbornosti našich pracovníků, jelichž kvalifikace hodláme nadále zvyšovat. Naší snahou rovněž je používat vždy nové, moderní technologie a materiály a zvyšovat tak neustále zájem odběratelů.


© 2008 JVP Praha a.s.
webdesign: ceskyserver.cz